O inwestycji

Miasto Wola zlokalizowane jest w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Odolany jeszcze kilka lat temu kojarzone były z zabudową przemysłową. Obecnie miejsce nieczynnych fabryk zajmują nowoczesne osiedla mieszkaniowe.

Miasto Wola to idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort miejskiego życia.

Miasto Wola – Komunikacja

Bezpieczną i szybką komunikację samochodową zapewniają Al. Prymasa Tysiąclecia, ul. Kasprzaka i ul. Wolska. Niezmiernie ważna jest także niewielka odległość do głównych tras wyjazdowych z Warszawy – S8, S2, A2, 7.
Miasto Wola ma swobodny dostęp do doskonale rozwiniętej sieci komunikacji publicznej – autobusowej, tramwajowej, kolejowej i w niedalekiej przyszłości – metra.

Miasto Wola – Dla Mieszkańców

Miasto Wola zapewnia maksimum prywatności, spokoju i bezpieczeństwa, ale także oferuje mieszkańcom zróżnicowaną i aktywizującą życie społeczne przestrzeń publiczną.
Miasto Wola to nowoczesne osiedle wykorzystujące zalety zabudowy kwartałowej, o czytelnej strukturze przestrzennej: od prywatnych podwórek, poprzez kameralne i zielone alejki spacerowe do skwerów miejskich, publicznych parków, deptaków i ulic. Miasto Wola jest miejscem dla osób szukających bezpiecznego, wygodnego mieszkania i jednocześnie preferujących miejski styl życia.

Miasto Wola zostało podzielone na strefy, których zadaniem jest natychmiastowa odpowiedź na aktualne oczekiwania mieszkańców:

  • Strefy usług znajdują się wewnątrz osiedla oraz od strony ul. Jana Kazimierza.
  • Strefy odpoczynku: zieleńce i skwery z elementami małej architektury wewnątrz kwartałów zabudowy.
  • Strefa bezpiecznej zabawy: kolorowe place zabaw na zamkniętych wewnętrznych podwórkach.
  • Strefa publiczna: parki, deptaki, place od strony ul. Jana Kazimierza, powstające przedłużenie ulicy Gizów oraz projektowana ulica o charakterze centrotwórczym, poprzez ulokowanie w parterach i piętrach budynków do niej przylegających szeregu lokali usługowych, w tym przeznaczonych pod działalność kulturalną, oświatową i społeczną.

Miasto Wola – BUDYNEK E

Ilość mieszkań – 77
Pozwolenie na użytkowanie – I kw. 2022

Wizualizacje osiedla

© Copyright 2014 Dantex & Waryński. All rights reserved.
Polityka prywatności